TARD Akademi Podcast: Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Biliminin Sesi

Değerli Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Üyeleri,
Derneğimiz gelişen teknolojileri takip etmekte ve siz değerli meslektaşlarımızın bilgiye erişiminde kullanabilmeleri için hızla adapte olma çabalarını sürdürmektedir. Bu kapsamda, yönetim kurulumuzun kararı ve TARD Akademi Kurulunun çalışmaları ile ilk Podcast’imizi Spotify'da yayınladık: 

“TARD Akademi Podcast - Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Sürdürülebilir Anestezi”

Spotify, Apple ve Google Podcast gibi birçok platform üzerinden erişilebilecek olan TARD Akademi - Podcast sunumları; TARD bilimsel kurullar ve çalışma gruplarında görevli meslektaşlarımız tarafından hazırlanan, anestezi, yoğun bakım, ağrı yönetimi, anestezik farmakoloji ve hasta güvenliği gibi çeşitli içerikler sunmayı hedeflemektedir. Her bölümde, güncel bilimsel çalışmalar ve akademik çevredeki yenilikler derinlemesine tartışılarak ele alınacaktır.

Gün içerisinde kahve molanızda ya da arabanızla seyahat ederken, herhangi bir zaman diliminde bu içeriklere podcast ile ulaşmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz. Yayın platform çeşitliliğimizi artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

TARD Akademi Podcast'e abone olarak, bu dinamik ve sürekli gelişen alanda bilgilerinizi güncelleyebilir, yenilikleri yakından takip edebilirsiniz.

“TARD Akademi Podcast - Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Sürdürülebilir Anestezi”

TARD Yeşil Ameliyathane ve Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu tarafından hazırlanan bu podcast bölümünde Sürdürülebilirlik ve Anesteziyoloji arasındaki kritik bağlantıları tartışıyoruz. Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım uygulamalarının çevresel etkileri, uluslararası deklarasyonlar, yasal düzenlemeler ve etik sorumluluklar gibi birçok boyutuyla bu konuya derinlemesine sunmayı hedefledik.

İyi dinlemeler...

Saygılarımızla,
TARD Yönetim Kurulu