CEEA MODÜL-2

09-10 Aralık 2023

CEEA MODÜL-2
Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Yeterlik Kurulu tarafından hazırlanmış olan, TARD – ESAIC – CEEA Kurslarının 2023 Dönemi Programı kapsamında hazırlanan Modül-2 eğitimi aşağıdaki şekilde oluşturulmuştur:

09-10 Aralık 2023 tarihlerinde çevrimiçi platformda gerçekleştirilecektir.

Modül 2 – KALP ve DOLAŞIM MODÜLÜ
(2 gün - Başlangıç 09.12.2023 Saat 08:30 - Bitiş 10.12.2023 Saat 17:30)

Kayıt ücretleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:


TARD üyesi Uzmanlık Öğrencisi


1.200 TL 


TARD üyesi olmayan Uzmanlık Öğrencisi


1.440 TL


TARD üyesi Uzman Doktor


1.500 TL


TARD üyesi olmayan Uzman Doktor


1.800 TL 


Kayıt ücretlerine KDV dahildir.

Kayıtlar https://www.tard.org.tr/moduller linki üzerinden çevrimiçi olarak yapılacaktır.
CEEA Modül-2 Kursunun akademik programı ve ilgili kurs materyalleri kurs öncesinde güncel olarak kaydını tamamlayan kursiyerlere iletilecektir.


“MODÜL-2: KAN VE DOLAŞIM etkinliği, TTB-STE/SMG Akreditasyon-Kredilendirme Kurulu tarafından akredite edilmiş ve 19 TTB-STE/SMG Kredi Puanı verilmiştir.”


Program için tıklayınız


Prof. Dr. Özlem Korkmaz Dilmen Prof. Dr. Ali Fuat ERDEM
TARD Yeterlik Kurulu Başkanı TARD Yönetim Kurulu Başkanı

!!! 08.12.2023 Cuma günü tüm kayıtlı katılımcılara mail yoluyla kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir. Cuma akşamı saat 18.00'e kadar mail gelmeyenlerin keremardicli@plazaevent.com mail adresine bildirmelerini önemle rica ederiz.

DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR
1. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisi nedeniyle geçtiğimiz yıl çevrimiçi platformda tamamladığımız Modüllere, 2023 yılında da çevrimiçi platformda devam edilecektir. Bu kapsamda 09-10  Aralık 2023 tarihlerinde Modül 2 gerçekleştirilecektir. 2024 yılında düzenlenecek olan diğer modül takvimi ileriki günlerde açıklanacaktır.
2. Modül eğitimlerimiz tüm asistan ve uzmanlarımıza açıktır.
3. Modüllere kayıtlar https://www.tard.org.tr/moduller sitemiz üzerinden çevrimiçi olarak yapılacaktır.
4. Üyelerimizin indirimli ücretlerden yararlanabilmeleri için aidat borçlarını ödemeleri gerekmektedir.
5. Modüllerin kontenjanı (maksimum 150 kişi ile) sınırlandırılmış olup, katılım başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.
6. Çevrimiçi kayıt işleminin tamamlanması için TARD tarafından hazırlanmış olan Katılım Sözleşmesi'nin katılımcı tarafından onaylanması gerekmektedir. Bu sözleşmede kurs iptal ve kayıt ücretinin iadesine yönelik koşullar hakkında bilgi verilmektedir.
7. Modüller, ESAIC-CEEA tarafından akredite edilmiş ve TTB-STE tarafından kredilendirilmiştir.
8. Modüllerin sonunda başarılı olan katılımcılara, TARD tarafından hazırlanmış olan Katılım Belge’si verilecektir.
9. Modül kayıt ücretine, 2 günlük eğitim, eğitim materyalleri ve katılım belgesi dahildir.
10. Katılımcılara, kursun başladığı ilk gün açılıştan hemen sonra Ön-test ve kursun son günü kurs bitiminde Son-test uygulanacaktır. Bu testlerin amacı yapılan kursun size katkısını ölçmektir.
11. Çevrimiçi platformda gerçekleştirilecek olan toplantılar sabah erken saatte başlayacağından katılımcıların modül başlangıç saatinden önce kameraları açık şekilde bağlanmış olmaları ve oturumları kesintisiz olarak takip etmeleri önemlidir.
12. TARD - YEK tarafından modül eğitimlerinin değerlendirilmesi ve iyileştirmeye açık alanların belirlenmesi amacıyla hazırlanmış olan Modül Değerlendirme Formu’nun katılımcılar tarafından her modül eğitiminin sonunda doldurulması zorunludur.
13. Katılım belgesine hak kazanabilmek için modül eğitiminin tüm bölümlerine katılım zorunludur. Ekran başında toplantıyı takibiniz belirli sürede cevaplamanız istenen basit sorularla, değerlendirilecektir. En kısa bir devamsızlıkta katılım sertifikası verilmeyecektir.


Modül Yöneticisi:                           Prof Dr. Suna Gören
Modül Yönetici Yardımcısı:            Prof Dr. Elif Başağan Moğol
Modül Yönetici Yardımcısı:            Prof Dr. Zeliha Aslı Demir