CEEA Modül-4

Saygıdeğer TARD Üyeleri,
TARD - ESA - CEEA Modülleri
Modül-4 İlanı

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Yeterlik Kurulu tarafından hazırlanmış olan, TARD – ESA – CEEA Kurslarının 2023 Dönemi Programı kapsamında hazırlanan Modül-4 eğitimi aşağıdaki şekilde oluşturulmuştur:

25-26 Mart 2023 tarihlerinde çevrimiçi platformda gerçekleştirilecektir.

Modül 4 – Anne Anestezisi, Çocuk Anestezisi ve İstenmeyen Etkiler
(2 gün - Başlangıç 25.03.2023 Saat 09:00 - Bitiş 26.03.2023 Saat 16:30)


Kayıt ücretleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:

TARD üyesi Uzmanlık Öğrencisi 1000 TL
TARD üyesi olmayan Uzmanlık Öğrencisi 1200 TL
TARD üyesi Uzman Doktor 1250 TL
TARD üyesi olmayan Uzman Doktor 1500 TL
Kayıt ücretlerine KDV dahildir.

 


Kontenjanımız dolmuştur, yedek listeye isim yazdırmak için billur.dagci@tard.org.tr adresine ad-soyad , telefon ve katılmak istediğiniz kursun adını yazarak mail atmanızı rica ederiz. Son hafta kayıtlar kontrol edilecek, gelmeyenlerin yerine başvuru sırasına göre yedek listeden kayıt alınacaktır.Kayıtlar https://www.tard.org.tr/moduller  linki üzerinden çevrimiçi olarak yapılacaktır.

CEEA Modül-4 Kursunun akademik programı ve ilgili kurs materyalleri kurs öncesinde güncel olarak kaydını tamamlayan kursiyerlere iletilecektir.


Prof. Dr. Suna GÖREN                                Prof. Dr. Ali Fuat ERDEM
TARD Yeterlik Kurulu Başkanı                      TARD Yönetim Kurulu Başkanı


Programı görüntülemek için TIKLAYINIZ.


DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR
1. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisi nedeniyle geçtiğimiz yıl çevrimiçi platformda tamamladığımız Modüllere, 2023 yılında da çevrimiçi platformda devam edilecektir. Bu kapsamda 25-26 Mart 2023 tarihlerinde Modül-4 gerçekleştirilecektir. 2023 yılında düzenlenecek olan diğer modül takvimi ileriki günlerde açıklanacaktır.
2. Modül eğitimlerimiz tüm asistan ve uzmanlarımıza açıktır.
3. Modüllere kayıtlar https://www.tard.org.tr/moduller  sitemiz üzerinden çevrimiçi olarak yapılacaktır.
4. Üyelerimizin indirimli ücretlerden yararlanabilmeleri için aidat borçlarını ödemeleri gerekmektedir.
5. Modüllerin kontenjanı maksimum 150 kişi ile sınırlandırılmış olup, katılım başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.
6. Çevrimiçi kayıt işleminin tamamlanması için TARD tarafından hazırlanmış olan Katılım Sözleşmesi'nin katılımcı tarafından onaylanması gerekmektedir. Bu sözleşmede kurs iptal ve kayıt ücretinin iadesine yönelik koşullar hakkında bilgi verilmektedir.
7. Modüller, ESAIC-CEEA tarafından akredite edilmiş ve TTB-STE tarafından kredilendirilmiştir.
8. Modüllerin sonunda başarılı olan katılımcılara, TARD tarafından hazırlanmış olan Katılım Belge’si verilecektir.
9. Modül kayıt ücretine, 2 günlük eğitim, eğitim materyalleri ve katılım belgesi dahildir.
10. Katılımcılara, kursun başladığı ilk gün açılıştan hemen sonra Ön-test ve kursun son günü kurs bitiminde Son-test uygulanacaktır. Bu testlerin amacı yapılan kursun size katkısını ölçmektir.
11. Çevrimiçi platformda gerçekleştirilecek olan toplantılar sabah erken saatte başlayacağından katılımcıların modül başlangıç saatinden önce kameraları açık şekilde bağlanmış olmaları ve oturumları kesintisiz olarak takip etmeleri önemlidir.
12. TARD - YEK tarafından modül eğitimlerinin değerlendirilmesi ve iyileştirmeye açık alanların belirlenmesi amacıyla hazırlanmış olan Modül Değerlendirme Formu’nun katılımcılar tarafından her modül eğitiminin sonunda doldurulması zorunludur.
13. Katılım belgesine hak kazanabilmek için modül eğitiminin tüm bölümlerine katılım zorunludur. En kısa bir devamsızlıkta katılım sertifikası verilmeyecektir.

Modül Yöneticisi : Prof. Dr. Berrin Günaydın
Modül Yönetici Yardımcısı : Prof. Dr. Gülay Ok
Modül Yönetici Yardımcısı : Doç Dr. Özlem Selvi Can