Bilimsel Kurullar & Çalışma Grupları Eğilim Belirleme

  • 6 Nisan 2021 Salı

Son Başvuru: 12.04.2021

Bilimsel Kurullar ve Çalışma Grupları Eğilim Belirleme


    • 6 Nisan 2021 Salı

Konu: Bilimsel Kurullar ve Çalışma Grupları üyelik ve yönetimi için eğilim belirleme hakkında bilgilendirme


Saygıdeğer Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Üyeleri,

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği tüzüğü gereği “bilimsel kurullar her iki yılda bir yapılan merkez genel kurulu sonucu oluşan merkez yönetim kurulu tarafından belirlenmektedir.”
2021-2023 Dönemi Yönetim Kurulumuz, TARD Bilimsel Kurullarına üyelerimizin aktif katılımının sağlanmasına ve de Bilimsel Kurullar ve Çalışma Gruplarının yönetimlerinde yer almak isteyen üyelerimizin TARD portali üzerinden çevrimiçi yapılacak temayül yoklaması ile belirlenmesine karar vermiştir.

TARD Bilimsel Kurullar& Çalışma Grupları yönergesi gereği; üyelik sürecinde “üyeler için en fazla 2 bilimsel kurul ve 2 çalışma grubuna üye olmak olanaklıdır. Bu gruplardan sadece birinin yönetiminde görev alabilirler.”

Bu tarihten itibaren 12 Nisan 2021 saat 23:59'a kadar https://www.tard.org.tr/portal  adresinden giriş yaparak, üyelik bilgilerinin yenilenmesi bölümünden;


  • TARD portal bilgilerinizin güncellenmesi ve aidat borcunuzun bulunmaması
  • TARD Bilimsel Kurullara ve Çalışma Gruplarına üyeliklerinizin tamamlanması,
  • Bilimsel Kurullar ve Çalışma Gruplarının yönetiminde aktif olarak bulunma isteklerinizin bildirilmesi gerekmektedir.

Şifrenizi bilmiyorsanız, TARD portalda yer alan şifremi unuttum bölümü aracılığı ile ya da dernek merkezimize başvurarak şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Bilimsel Kurul& Çalışma Grupları yönetimlerini belirlemek için takiben 16 Nisan 2021 tarihinde oy verme işlemi başlayacak olup, 19 Nisan 2021 saat 23:59'da oy verme işlemi son bulacaktır.

Saygılarımızla,

TARD Yönetim Kurulu