Tark2020 E-Kongre İlanı

  • 14 Ağustos 2020 Cuma

Değerli Meslektaşlarım,


Daha önce 29 Ekim – 1 Kasım 2020 tarihlerinde Titanik Otel-Antalya’da düzenleyeceğimizi ilan ettiğimiz Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği 54.Ulusal Kongresi TARK2020’yi, içinde bulunduğumuz pandemi koşulları sebebiyle 28-29-30 Ekim 2020 tarihlerinde E-Kongre olarak düzenleme kararı almış bulunuyoruz.


Kongremizin bilimsel içeriğinde herhangi bir farklılık olmayacaktır. Ülkemizden ve dünyadan kıymetli konuşmacılar konferans, panel, yuvarlak masa oturumları ve uydu toplantılarda bizlerle deneyimlerini paylaşacak, sözlü bildiri sunumları, e-poster sunumları, klinik ve deneysel çalışma sözlü sunu yarışmalarının yer alacağı doyurucu bir program sizlerin beğenisine sunulacaktır.


Sanal stantların da yer alacağı TARK2020 E-Kongre’de endüstrideki güncel gelişmeleri firma temsilcileri ile yüz yüze canlı görüşme ortamında takip edebileceksiniz.


Mücbir sebeple almış olduğumuz bu kararı anlayışla karşılamanızı bekler, önümüzdeki yıldan itibaren yine hep birlikte yan yana, can cana olacağımız fiziksel kongrelerimizde buluşmak dileğiyle saygılarımızı sunarız.


Sevgi ve dostlukla


TARD Yönetim Kurulu adına


Prof. Dr. Ömer Kurtipek                                                         
TARD Başkanı