TARD 1. Obstetrik Anestezi Uzmanlık Okulu (OAUO) – Ankara

 • 28 Kasım 2018 Çarşamba

“kayıtlar dolmuştur”

Saygıdeğer TARD Üyeleri,

TARD 1. Obstetrik Anestezi Uzmanlık Okulu (OAUO) 1-3 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara Başkent Öğretmen Evi Hitit Salonu’nda ve pratik uygulamalar için Gazi Tıp Fakültesi, Hacettepe Tıp Fakültesi ve Ankara Tıp Fakültesi olmak üzere 3 ayrı Tıp Fakültemizde gerçekleştirilecektir.


DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR:

 1. TARD Uzman Okulları Yönergesi uyarınca katılımcılar, anestezi uzmanı ve TARD üyesi olmalıdır. TARD Üyesi olmayan uzmanlar, üyelik başvurusu işlemlerini tamamladıktan sonra, kursa katılım için başvurabilirler.
 2. İki tam günlük teorik eğitim sonrası, bir günlük pratik program (Hasta başı, simülasyon, senaryo ve maket vb.) uygulanacaktır.
 3. Teorik ve pratik eğitimin sonunda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir.
 4. Kontenjan en fazla 30 kişi ile sınırlandırılmıştır.
 5. Kurs ücreti; TARD Üyesi Hekimler için 450 TL + KDV18’dir. Konaklamalı kayıt ücreti ; TARD Üyesi Hekimler için 750 TL+KDV18’dir.
 6. Üyelerimizin indirimli ücretlerden yararlanabilmeleri için aidat borçlarını ödemeleri gerekmektedir.
 7. Kurs ücretine; eğitim, öğle yemekleri, kahve molaları ve sertifika dahildir. Konaklamalı kayıt ücretine de ; eğitim, öğle yemekleri, kahve molaları, sertifika ve 2 gece (1 Aralık giriş-3 Aralık çıkış/Oda Kahvaltı) Başkent öğretmen Evi’nde konaklama dahildir.
 8. Kayıtlar online olarak yapılacaktır.
 9. Kabuller, başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.
 10. Program sonunda başarılı olan katılımcılara, TARD tarafından hazırlanmış olan Katılım Sertifikası verilecektir.
 11. Katılım Sertifikasına hak kazanabilmek için eğitimin tüm bölümlerine katılım zorunludur. En kısa bir devamsızlıkta katılım sertifikası verilmeyecektir


Program için Tıklayınız.TARD Yönetim Kurulu