15. Rejyonal Anestezi Kongresi

15. Rejyonal Anestezi Kongresi

18 - 21 Mayıs 2017 / Antalya

 

Sevgili Meslektaşlarımız, 

Sizleri, 18 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Rixos Premium Otelde, yapılacak olan 15. Rejyonal Anestezi Kongresi'ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 

Ulusal rejyonal anestezi kongremiz her zaman olduğu gibi yeniliklerin tartışılacağı, temel bilgilerimizin ise tekrar gözden geçirileceği, hepimizin bilgilerini güncelleme fırsatı bulacağı bir kongre olacaktır. Temel amaçlarımız hem uzman hekimlerimize hem de uzmanlık eğitimi almakta olan arkadaşlarımıza yönelik, yararlı ve yenilikçi bilgilerin konusunda haklı bir üne sahip yurtiçinden ve yurtdışından eğitici hekimlerin katkısı ile paylaşılmasıdır. Bu kongremiz özellikle dünya çapında önemli isimlerin katıldığı bir kongre olmanın yanı sıra eğitim amacı ile paylaşımı daha da geliştirebilmek için ameliyathanede yapılacak ileri düzey klinik kurs, kadavra üzerinde rejyonal anestezi kursu, klasikleşmiş canlı model üzerinde farklı seviyelerde ultrason kursu, fantom çalışmaları ve aynı zamanda ağrı tedavisine yönelik ileri düzey eğitim programlarının olduğu, katılımcıların evlerine dönerken pek çok farklı uygulama hakkında bilgi ve eğitim aldıkları bir kongre olacaktır. 

Rejyonal Anestezi ve Algoloji birbirlerini tamamlayan ve destekleyen iki önemli bilim alanıdır. Kongremizde akut ve kronik ağrı konuları da bilimsel toplantı ve aktivitelerde ele alınacak deneyimli eğitimcilerimiz ile buluşacağınız bir kongre olacaktır. Kongre alanımız ülkemizin en güzel yerlerinden Antalya da, kongrenin yanı sıra sosyal paylaşımlara da izin verecek, keyifle eğitim alacağımız, unutulmaz bir süreç olacaktır.  Mevsimin en güzel günlerinde, bilimsel ve sosyal olarak zengin keyifli ve yararlı bir toplantı için tüm meslektaşlarımızı kongremize davet ediyoruz. 

Sevgi ve Saygılarımızla,

Rejyonel Anestezi Derneği Yönetim Kurulu adına
Prof. Dr. Yavuz Gürkan 
Rejyonel Anestezi Derneği ve Kongre Başkanı

 

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ