TARD BK ve ÇG Yürütme Kurulları

TARD BK ve ÇG Yürütme Kurulları

TARD Bilimsel Kurullar ve Çalışma Grupları Üyelik ve Yürütme Kurulları için Eğilim Belirleme Oylaması tamamlanmış olup, sonuçlar sitemizde ilan edilmiştir.

Sonuçlar; TARD Yönetim Kurulu tarafından online ortamda değerlendirilmiş ve saptanan oy oranlarına göre her bilimsel kurul ve çalışma grubu için "1 başkan ve 4 üye olmak üzere toplam 5 kişilik yürütme kurulları" ilan edilmiştir.

Bilimsel Kurul Sayısı 19
Toplam Aday Sayısı 738
Kullanılan Oy 4960
Oy Kullanan Üye Sayısı 992

 

Çalışma Grubu Sayısı 12
Toplam Aday Sayısı 552
Kullanılan Oy 1945
Oy Kullanan Üye Sayısı 389

 

  • Bazı meslektaşlarımız birden çok kurul yada grupta aday oldukları için, bu tür üyelerimizin, en yüksek oy aldığı kurum yada gruplarda görev almalarına dikkat edilmiştir.
  • Olabilecek en fazla sayıda meslektaşımızın kurullarda görev alabilmelerini sağlamak amacıyla; bir kişi, en fazla 1 kurul ve 1 çalışma grubunda görev alacak şekilde düzenleme yapılmıştır.
  • TARD Yönetim Kurulu üyeleri, bilimsel kurullarda görev almamıştır/haklarından feragat etmiştir.

TARD Yönetim Kurulu, TARD Portal üzerinden eğilim belirleme işlemi sonuçlarını öğrenmiş ve değerli üyelerinin kararlarına saygı göstermiştir.
Ancak şu ana kadar çok değerli çalışmalar yapmış, kılavuzlar hazırlamış ve kitap yazmış ya da yazma aşamasında olan bilimsel kurullarımızın bu çalışmalarının tamamlanabilmesi amacıyla eski bilimsel kurul oluşumunu temsilen gerekli kişileri davet edebilecekleri konusunda da uzlaşıya varmışlardır.


Buna göre oluşan;
Bilimsel Kurullar için TIKLAYINIZ
Çalışma Grupları için TIKLAYINIZ